KURUMSAL

Kaplan Ticaret Ariston Hotpoint Indesit Servisi olan firmamiz genis filosu, egitimli ve sertifikali, her biri alaninda uzman ve profesyonel teknisyenleri ile Kayseri ve ilçelerine en hizli, ne en kusursuz servis hizmetini saglamaktadir.

Sektörde emin adimlarla ilerleyen firmamiz, tecrübesini, bilgi birikimini ve yillarin getirdigi tecrübe ille sizlere hizmet vermekten onur duymaktadir.

Vizyonu geregi kaliteyi ucuza sunan servisimiz, çagdas düsünce yapisi ve yenilikçi bakis açisiyla, sürekli gelisimi politikasi haline getirmis olup, sizlerin güvenine ve takdirine layik olmaya çalismaktadir.

Hotpoint Ariston Indesit Servisi Bakim Hizmetleri, Yedek Parça ve Aksesuar Satis Merkezi

Hotpoint Ariston Indesit Servisi, beyaz esya ve ankastre cihazlarinizin daha uzun ömürlü olmasi, maksimum verim ve ilk günkü performansini saglamasi için bakim, montaj, ariza, onarim, tamir, yedek parça ve aksesuar gibi ihtiyaçlarinizi servis güvencesi ile karsilamaktadir.

Servis öncesi ve sonrasinda sizlere daima kaliteli hizmet sunabilmek ve memnuniyetinizi maksimum kilabilmek adina, personel egitimlerimize ve yenilenen teknoloji ile birlikte kendimizi gelistirmeye devam ediyoruz.Zamanin sizler için ne kadar önemli oldugunu biliyoruz ve hizmet taleplerinize en kisa sürede cevap veriyoruz.

Ariston Servisi ile Ayricalikli Hizmet

Teknik servisimiz bünyesinde bulunan bütün teknisyenlerimiz sertifikali, güler yüzlü, alaninda uzman, pratik kisilerden olusmaktadir. Cihazlarinizi ilk günkü yeniliginde ve gücünde sizlere geri vererek, üstün hizmet farkini yasamanizi ve ayricaliklarinizin farkina varmanizi sagliyoruz.

Bize hemen ulasmak için 0352 240 91 10

KAPLAN TİCARET Tavlusun Mahallesi Atatürk 1. Cad N11/A Melikgazi / KAYSERİ
Copyright © 2015 Tüm hakları saklıdır.

Designed by İsmail ATİK