Kayseri Indesit Servisi
Kayseri Indesit Servisi

Lezzetli yemek pisirmenin en iyi yolu indesit ankastre serisi mutfaginizda sikligi ve güzelligi ile göz kamastiriyor.

Kullanim basitligi ile ev hanimlarinin vazgeçilmez ürünü olan indesit ankastre ve ocak serisi otomatik çakmagi ile her sey çok daha kolay. Çalistirmak için sadece dügmeyi çevirmeniz yeterli.

Indesit Firin Servisi

Üst düzey teknoloji özelliklerine sahip firin, multifonksiyon 6 program, A enerji sinifi, basit ve kolay kullanim özelligi ile inbox Prime indesit serisi mutfaklara güzellik katmaktadir. Çoklu pisirme özeligi pasta, izgara, tatli, pizza türleri ve graten fonksiyonlarina sahip indesit firinlar tegetsel soguk hava dolasimi ile güçlü güvenlik ve kaliteyi yansitmaktadir.

Indesit Davlumbaz Servisi

Mutfaginizdaki dumansiz ve temiz havayi koruyan; yemek kokularini, sigara, yanik kokularini evinizin içerisine dagitmadan disari aktaran üstün özelliklere sahip indesit davlumbazlar büyük imkân sunmaktadir.

Estetik yapisi ile bütün mutfaklara uyum sagladigi gibi fanli özelik yapisi, özel aydinlatma sistemi, alüminyum yag filtresi, çok düsük ses seviyesi, 3 farkli hiz ayari gibi özellikleri ile konfor ve kullanim yönünden sizi iki adim ileriye tasiyacak kaliteyi sunuyor.

2 farkli filtre özelligine sahip (demir yag filtresi ve karbon filtre) indesit davlumbazlar temizlik ve bakim yönünden size kolaylik saglarken cihazinizin ömrü çok daha uzun olur.

Indesit Çamasir Makinesi Servisi

Hafif kirli çamasirlarinizi veya sentetik çamasirlarinizi enerjiden ve sudan %40 tasarruf ederek yikama yapabilirsiniz. Üstelik %30 daha kisa sürede. Az miktarda pamuklu veya sentetik çamasirlariniz için yapilan mekanik ayar sayesinde sicaklik ve su ayari da yapilabilmektedir. Ileri teknoloji özelligine sahip indesit çamasir makinelerinin son modellerinde 6 adet program bulunuyor. A enerji sinifi, kolay ve hizli kullanim özeligi bulunmaktadir. Yeni cihazlarda 3 + 4 Yil Garanti süresi bulunmaktadir.

Kayser, Indesit Buzdolabi Servisi

Indesit buzdolaplarinda hijyen kontrol sistemi daha saglikli yiyecek maddeleri tüketmenizi saglar. Yeni konulan içecekleri hizli bir sekilde sogutmanizi A Sinifi Hizli Sogutma Sistemi bulunmaktadir. Tatil modu dondurucu bölmesi çalismaya devam ederken sogutucu bölmesi bos halde dolabin kapisi kanali oldugu takdirde isiyi 12 derecede tutar. Hizli dondurma özelligi, dondurucu bölmesindeki isiyi minimuma düsürerek yiyeceklerin hizla donmasini saglar. Eco Modu yiyecekleri minimum enerji seviyesi gerekecek sekilde korur.

Servis Çagri Merkezi 0352 240 91 10
KAPLAN TİCARET Tavlusun Mahallesi Atatürk 1. Cad N11/A Melikgazi / KAYSERİ
Copyright © 2015 Tüm hakları saklıdır.

Designed by İsmail ATİK